Elektromagnit baraban tormozi

Elektromagnit baraban tormozi

MW(Z) seriyali elektromagnit baraban tormozi mexanik qoʻzgʻalish bloklarida sekinlashuv va toʻxtab turish tormozi uchun optimallashtirilgan muhandislik{0}}xavfsiz tormozlash yechimidir. U og'ir sanoatda, jumladan, yuk ko'tarish, transport, metallurgiya, tog'-kon sanoati, port mashinalari va qurilish muhandisligida keng qo'llaniladi.
So'rov yuborish
Ta'rif

MW(Z) seriyali elektromagnit baraban tormozi mexanik qoʻzgʻalish bloklarida sekinlashuv va toʻxtab turish tormozi uchun optimallashtirilgan muhandislik{0}}xavfsiz tormozlash yechimidir. U og'ir sanoatda, jumladan, yuk ko'tarish, transport, metallurgiya, tog'-kon sanoati, port mashinalari va qurilish muhandisligida keng qo'llaniladi.
O'zgaruvchan tok va shahar quvvat manbai imkoniyatlarini qo'llab-quvvatlaydigan tormoz JB/T 7685-2006 sanoat standartlariga mos keladi va butun dunyo bo'ylab zamonaviy sanoat haydovchi tizimlari bilan mosligini ta'minlaydi.

 

Elektromagnit baraban tormozi qanday ishlaydi

 

Quvvatsiz{0}}holat (Xavfsiz-tormozlash):Quvvat uzilganda, o'rnatilgan asosiy kamon o'z kuchini chiqaradi, bu esa tormoz qoplamalarining tormoz g'ildiragini mahkam siqib, mexanizmni bir zumda qulflashiga olib keladi.

 

Quvvatlangan holat (ozod qilingan):Quvvat qo'llanilganda, og'ir{0}}elektromagnit magnit maydon hosil qilib, bahor kuchini engish uchun armaturani tortadi. Bu tormoz qoplamalarini g'ildirakdan ajratib, uskunaning silliq ishlashiga imkon beradi.

 

Asosiy xususiyatlar

 

Ekologik-do'st va xavfsiz:Faqat asbest{0}siz tormoz balatalari bilan jihozlangan, atrof-muhit va salomatlik boʻyicha qatʼiy global standartlarga javob beradi.

 

Anti-suzish:Tormoz qoplamalarini barqarorlashtiradigan, ularning tormoz g'ildiragiga suzib ketishini yoki sudralishini oldini oladigan o'rnatilgan bo'shliqni sozlash moslamasi bilan jihozlangan.

 

Oson o'rnatish:Tez joylashishni aniqlash va-saytda qulay texnik xizmat ko'rsatish uchun o'rnatilgan og'ir yuk ko'taruvchi ilgakka ega.
 

Standart ish sharoitlari

 

Bizning sanoat tormozlarimiz og'ir muhitlarga bardosh berish uchun ishlab chiqilgan. Standart bo'lmagan{1}}xalqaro tarmoqlar uchun biz maxsus elektr konfiguratsiyalarini taklif qilamiz.

Atrof-muhit harorati: -25 darajadan +40 darajagacha

Havoning nisbiy namligi:90% dan kam yoki teng

Xizmat balandligi:2000 metrdan kam yoki unga teng

Standart quvvat manbai:
• MVt turi: AC 380V / 50Hz

• MWZ turi: DC 220V

• Eslatma: Xalqaro kuchlanishlar (masalan, 415V, 440V, 460V; 60Hz) va dengiz, qor yoki korroziy muhitlar uchun korroziyaga qarshi ixtisoslashtirilgan{6}}qoplamalar soʻrov boʻyicha mavjud.

 

Model belgisi

 

product-1185-225

product-1000-714

 

Asosiy texnik parametrlar va umumiy o'lchamlar

 

Birlik: mm
Tormoz modeliAbDEFGG1Hh1iKMNnPR
MVt(Z)160-8024065160165851456534113255130149581327
MVt(Z)200-160270702002109016575390160551451656101327
MVt(Z)250-315330902502461002001005181906518020710121679
MVt(Z)315-6303691103153061152451356262308022022810141679
MVt(Z)400-1250470140400380160310150764280100270284121424311
MVt(Z)500-2500560180500440180365185895340130325343122124311
MVt(Z)630-50006502256304602204502801020420170400422152027113.5
MVt(Z)710-80007752557105352405003001135470190450447152535013.5
MVt(Z)800-100008352658006502805703001315530210520410152840013.5
Eslatma: Elektromagnit konfiguratsiyaga kiritilgan har qanday o'zgartirishlar haqida oldindan ogohlantirilmaydi. Katta{1}}oʻlchamli elektromagnitlar uchun elektr boshqaruv blokining katta hajmi tufayli qoʻshimcha oʻrnatish joyi talab qilinadi.

 

Asosiy texnik parametrlar

 

Tormoz modeliTormoz g'ildiragidiametri(mm)Tormoz momenti(N.m)Orqaga qaytish masofasi(mm)Elektromagnit bilan jihozlanganUmumiy og'irlik(kg)
ModelQuvvat uzluksizligi tezligiNominal assimilyatsiya (M)Maksimal sayohat masofasi/Dastlabki marshrut(mm)Ishlash chastotasi(C/h)Hozirgi (A)
BoshlashSaqlash
MVt(Z)160-80160800.5DT-1600-100%10006/312002.00.0217
MVt(Z)200-1602001600.6DT-2000-100%10006/312002.00.0230
MVt(Z)250-3152503150.6DT-2500-100%28007/3.512002.50.02542
MVt(Z)315-6303156300.8DT-3150-100%28007/3.590030.02590
MVt(Z)400-125040012500.8DT-4000-100%50008/49003.50.03158
MVt(Z)500-250050025001.0DT-5000-100%80008/46006.50.035204
MVt(Z)630-500063050001.0DT-6300-100%100009/560080.06355
MVt(Z)710-800071080001.25DT-7100-100%1500010/6600110.08403
MVt(Z)800-10000800100001.25DT-8000-100%1800011/6600140.15702

 

Ilovalar

 

MW(Z) elektromagnit baraban tormozi ishonchli tormozlash va sekinlashishni talab qiladigan sanoat mashinalarida keng qo'llaniladi. Odatdagi ilovalarga quyidagilar kiradi:

Yuk ko'tarish uskunalari

Ko'prikli kranlar, portalli kranlar, ko'targichlar.

Materiallarga ishlov berish tizimlari

Konveyerlar, avtomatlashtirilgan uzatish tizimlari, chelakli liftlar.

Konchilik va metallurgiya

Shaxta ko‘targichlar, prokat tegirmonlari, og‘ir{0}}ishlov berish uskunalari.

Port va qurilish mashinalari

Konteynerli kranlar, vinchlar, ko'tarish platformalari

 

Global sifat kafolati va ta'minot zanjiri imkoniyatlari

 

Etakchi sanoat tormoz ishlab chiqaruvchisi sifatida biz sizning loyihangiz xavflarini minimallashtirishni ta'minlaymiz:

 

ISO 9001:2015 yil Sertifikatlangan ishlab chiqarish: jo'natishdan oldin 100% to'liq-yuk dinamik sinovi va momentni kalibrlash; Xom ashyodan yakuniy yig'ilishgacha 0% nuqsonlarga chidamlilik.

 

To'liq kuzatuv:Har bir MW(Z) birligi lazer{0}}oʻziga xos kuzatuv seriya raqami bilan oʻyilgan va rasmiy tegirmon sinovi sertifikati (EN 10204 3.1 ga muvofiq) bilan joʻnatiladi.

 

OEM / ODM qo'llab-quvvatlash:Yevropa yoki Amerika eski tormoz tizimlarini (masalan, DIN/EMG ekvivalentlari) strukturaviy o‘zgarishlarsiz muammosiz almashtirish uchun mo‘ljallangan maxsus o‘rnatish interfeyslari.

 

2025102914501336a87

 

TSS

 

Savol: To'g'ri elektromagnit baraban tormozini qanday tanlash mumkin?

Javob: Tanlov talab qilinadigan tormoz momentiga, tormoz g'ildiragi diametriga, ish chastotasiga, vosita xususiyatlariga va dastur muhitiga asoslangan bo'lishi kerak. Bizning muhandislik guruhimiz model tanlashda yordam berishi mumkin.

Savol: Elektr uzilishlari vaqtida tormoz ishlamay-mi?

Javob: Ha. MW(Z) seriyali bahor-qo'llaniladi va elektromagnit-chiqariladi. Elektr uzilib qolgan taqdirda, tormoz uskunani to'xtatish va ushlab turish uchun avtomatik ravishda ishga tushadi.

Savol: Tormozni ochiq havoda ishlatish mumkinmi?

Javob: Ha. Korroziyaga qarshi versiyalar namlik, yomg'ir, qor yoki korroziy atmosferaga ta'sir qiladigan tashqi muhit uchun- mavjud.

Savol: OEMni sozlashni qo'llab-quvvatlaysizmi?

Javob: Ha. Biz OEM loyihalari uchun moslashtirilgan kuchlanish variantlari, oʻrnatish konfiguratsiyasi, sirt ishlovlari va{1}}ilovaga xos modifikatsiyalarini taqdim etamiz.

 

Issiq teglar: elektromagnit baraban tormozi, Xitoy elektromagnit baraban tormozi ishlab chiqaruvchilari, etkazib beruvchilari, zavodi